Події
І знову неправдиві документи … Друк

Одним із підприємств міста Дніпропетровська в травні цього року було ввезено на митну територію України з Казахстану нафтопродукти вагою майже 220 тис.кг, за неправдивими документами, загальною вартістю майже півмільйона гривень.

Як підставу для переміщення через митний кордон України «спритний ділок» надав до Полтавської митниці документи, які свідчили, що даний вантаж є відпрацьованими нафтопродуктами. В ході перевірки, проведеної працівниками Полтавської митниці та відповідно до висновку Харківської служби з експертного забезпечення митних органів даний товар був ідентифікований як нафтопродукти. Відповідно до законодавства, власник товару мав сплатити до державного кошика за проведення митного оформлення нафтопродуктів значну суму.

За фактом переміщення через митний кордон України за неправдивими документами вищевказаного товару працівниками Полтавської митниці складений протокол про порушення митних правил за статтею 352 МКУ.

Остаточну крапку у вирішенні даного питання поставить суд.

 
Добрими справами прославитись не можна Друк

«Добрими справами прославитись не можна», - слова бабусі Шапокляк з відомого мультфільму про Чебурашку та крокодила Гену, напевно, були життєвим кредо одного з наших земляків. Адже займався чолов’яга крадіжками. І живився не аби чим, а цупив трансформатори, які встановлюють як допоміжне обладнання на залізничних коліях. 
З кінця весни встиг зробити кілька вдалих спроб. Та уникнути покарання чоловікові таки не вдасться – працівники лінійної міліції його затримали, так би мовити, по гарячих слідах.

 
«ПочатокПопередня11НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 11
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners