Події
ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК Друк

22 грудня 2011 року відбулася прес-конференція голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимира Оніщенка, на якій були представлені громадськості результати досліджень регіональних ринків землі, житлово-комунальних послуг, продовольчих товарів, роздрібної реалізації лікарських засобів, реалізації  скрапленого газу для побутових потреб населення, надання послуг з перевезення пасажирів, надання адміністративних та медичних послуг.

 
1,6 мільярда гривень від митників Полтавщини до Державного кошику з початку року Друк

За 9 місяців 2011 року в Полтавській митниці перерахування до Державного бюджету України митних податків і зборів збільшилися на 76,2 % або на 0,8 мільярдів гривень.

 
Європротокол Друк

Новації, які запроваджуються Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» «Введення вдію, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротоколу)»

 
Смертельно травмовано людину на пероні вокзалу Друк

09.08.2011 року о 17 годині 15 хвилин  на пероні станції Полтава–Південна приміським потягом сполученням Полтава–Лозова було травмовано чоловіка 1955 р.н.. Який знаходився на пероні вокзалу, ходив хитався потім чомусь присів на пероні, біля самої колії. Коли потяг подали на посадку люди почали підходити до вагонів щоб зайти, він у цей час потерпілий  намагався піднятися але чомусь не зміг, його хитнуло і він потрапив під колеса потягу.

 
Трагедія під Миргородом Друк

6 серпня 2011 року до чергового по ЛВ на ст. Полтава надійшло повідомлення що на залізничному мосту через річку Хорол, поблизу м. Миргород, Полтавської області, смертельно травмовано неповнолітнього.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 11
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners