Події
«Турботливий друг» виявив зникнення музичного інструменту Друк
Написав Помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ ЛВ на станції Полтава Сайкіна Н.О.   

Лише одна доба, знадобилося працівникам лінійного відділу на станції Полтава для встановлення осіб причетних до зникнення музичного інструменту та місце його знаходження електричної  гітари  вартість  якої  становить близько 1500 доларів США.

 
Відділення перевірило правильність розподілу та відшкодування компенсації за перевезення пільгових категорій громадян Друк
Написав Administrator   

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України припинила антиконкурентні дії з боку Управління праці та соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації.

 
Територільне відділення вкотре захистило права споживачів Друк
Написав Administrator   

Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглянуто звернення Фонду фінансування будівництва при ПАТ “Полтава – банк”, яке представляє інтереси довірителів – власників квартир,   з приводу непідключення ПАТ “Полтаваобленерго” до своїх електричних мереж житлового будинку, розташованого за адресою: пров. Першотравневий, 7 в м. Полтава.

 
ПАТ «Полтаваобленерго» випраляє помилки в діяльності Друк
Написав Administrator   

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ «Полтаваобленерго» на 51 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

 
Залізничне травмування. Друк
Написав Помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ ЛВ на станції Полтава Сайкіна Н.О.   

Знов  на  станціі Свинківка було травмовано юнака із за властної  необачності. на залізничному переході через колії ст. Свинківка ПЗ електропотягом № 6357 сполученням «Огульці – Полтава», було травмовано невідомого чоловіка. З метою уникнення наїзду машиністом було застосовано звуковий сигнал, але уникнути наїзду не вдалося.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 11
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners