Відшкодування втрат на понад 41,5 млн грн забезпечили аудитори Полтавщини за 2017 рік Друк
Написав Administrator   
Середа, 10 січня 2018, 17:20

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-грудня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 41,5 млн грн.

Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на понад 1,1 млн грн.

Окрім того, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 487,4 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади,  підприємств, установ та організацій прийняли  133 управлінських рішень.

Правоохоронні органи за матеріалами контрольних заходів розпочали  24 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 105 заходів впливу: у 54 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 19 – призупинено бюджетні асигнування, у 32 випадках зменшено бюджетних призначень на суму 9,8 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 360 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 112 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 8 осіб звільнено.

До суду предявлено чотири позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму майже 1,7 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  98,8 млн грн.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

Останнє оновлення на Четвер, 08 серпня 2019, 18:54
 
Президент України Петро Порошенко ввів у дію чергове рішення РНБО про продовження санкцій проти Росії Друк
Написав Administrator   
Вівторок, 16 травня 2017, 10:03

Згідно до указу №133/2017 від 15 травня 2017 року (опублікованому на сайті Президента) введно в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (додається).

 
Прес-реліз Друк
Вівторок, 04 квітня 2017, 15:53

03 квітня 2017 року із робочим візитом Полтаву відвідав радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв.

 
Відділення виявило порушення на центральному ринку міста Полтави Друк
Написав Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України   
Понеділок, 19 грудня 2016, 13:42

Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України розпочато розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічно конкуренції з боку власника «Центрального ринку» м. Полтави - СТ«МІСЬККООПРИНКТОРГ» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими товарами».

 
ПАТ «ПОЛТАВАКОНДИТЕР» вводить в оману любителів солодощів Друк
Написав Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України   
Понеділок, 19 грудня 2016, 13:28

Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України розпочаті провадження у справах за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з боку ПАТ «Полтавакондитер» у вигляді поширення інформації про споживчі властивості власної продукції, що вводить в оману споживачів.

 
«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 8
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners