Копії ІБ "Вісника державних закупівель" e-mail

Державна казначейська служба України для здійснення оплати за договорами про закупівлю перевіряє наявність оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника), відомостей про рамкову угоду, оголошення про результати процедури закупівлі, що були опубліковані в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та відповідних міжнародних виданнях у випадках, передбачених Законом "Про здійснення державних закупівель".

У зв’язку з тим що отримання оригіналу інформаційного бюлетеня ВДЗ є складною процедурою, для підтвердження відповідності проведення державної закупівлі, консалтингова группа "Сонатта" має можливість надавати копії сторінок Вісника державних закупівель", у якому публікуються данні оголошення та повідомлення.

Для замовлення копій ВДЗ користуйтесь данною формою.

Вартість надання таких витягів (копій) визначається у відповідності до кількості копій, способу передачі та терміновості. Розрахунки можуть здійснювати як фізичні так і юридичні особи відповідно до рахунку, який буде надаватись (надсилатись) при отриманні заявки. У разі необхідності супровідних документів для проплати в державному казначействі та інших установах, надається можливість в отриманні договору, акту виконаних послуг та інших документів. Для цього потрібно звернутись до нас за вказаними координатами.

 

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners