Президент України Петро Порошенко ввів у дію чергове рішення РНБО про продовження санкцій проти Росії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 16 травня 2017, 10:03

Згідно до указу №133/2017 від 15 травня 2017 року (опублікованому на сайті Президента) введно в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (додається).

Нові санкції проти Росії передбачають Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів з блокуванням доступу до таких популярних соцмереж, як "ВКонтакте" та "Однокласники". Також доступ буде заблоковано до всіх сервісів "Яндекса" – "Яндекс.Деньги", "Яндекс.Новини", "Яндекс.Пошта", Метро, Каса, Календар, Кинопоиск, Авіа, Веб-майстер, Відео, Погода), крім головної сторінки "Яндекс".

Під санкції потрапляють і "Mail.Ru Group" та їхній сервісів, сайти антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Також буде заблоковано активи, заборону на транзакції і мовлення російських телекомпаній: "ТВ Центр", РБК, ВГТРК, "НТВ-Плюс", "Зірка", ТНТ, РЕН, ОТР.

Загалом, у санкційному списку опинилось 468 юридичних та 1228 фізичних осіб. Термін санкцій для юридичних осіб продовжується терміном на 1-3 роки, для фізичних – терміном на 1-5 років, для деяких – безстроково.

В найкоротші строки провайдерами буде заблоковано доступ на території України до згадуваних ресурсів, в тому числі і до електронних скриньок Mail.Ru та Яндекс.

Тому з огляду на вище викладене, за для забезпечення безперебійної роботи, змінити поштові акаунти, які ресєструвались на згадуваних ресурсах, заздалегіть перереєструвати з подальшим використанням на сервісах українських або інших (не російських).

Додаток 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від «28» квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners