Прес-реліз PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 квітня 2017, 15:53

03 квітня 2017 року із робочим візитом Полтаву відвідав радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв.

03 квітня 2017 року із робочим візитом Полтаву відвідав радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв.

У рамках візиту Ігор Алексєєв ознайомився з роботою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та Другого Полтавського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, поспілкувався із фахівцями Регіонального та місцевих центрів, спостерігав за процесом надання безоплатної правової допомоги фахівцями системи БВПД області. Ігор Алексєєв також мав можливість поговорити з клієнтами, які цього дня завітали за отриманням правової допомоги, поцікавитися, які питання їх найбільше хвилюють, яким чином вони дізналися про систему БВПД та її послуги, чи задоволені якістю отриманої правової допомоги. У ході візиту радник Міністра юстиції України, народний депутат України провів прийом громадян. Всього до Ігоря Алексєєва звернулося 9 осіб. Питання, з якими зверталися громадяни стосувалися виділення коштів на лікування онкохворих осіб, пенсійного забезпечення, оформлення субсидії, оформлення спадкового майна, яке знаходиться в зоні АТО, оформлення права власності на житло, тощо.

По завершенні відвідин центрів радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв, провів прес-конференцію під час якої представники мас-медіа мали можливість почути інформацію з перших джерел про роботу Міністерства юстиції України, зокрема, ознайомитися з реформами Мін’юсту в сфері державної реєстрації, виконавчого провадження, розвитку системи безоплатної правової допомоги та ін. Ігор Алексєєв повідомив, що впродовж останніх трьох років Мін’юст створив розгалужену систему безоплатної правової допомоги, яка налічує понад 500 офісів по всій території України та дозволяє її отримати кожному громадянину, в усіх куточках нашої держави. Радник Міністра юстиції України наголосив, що звернувшись до фахівців системи БВПД кожен може отримати роз’яснення з різноманітних правових питань, юридичну консультацію та, за необхідності, можливість представлення своїх інтересів у суді за рахунок держави.

Участь у прес-конференції також взяли клієнти системи БВПД Полтавщини, які на прикладі своїх життєвих історії розповіли позитивну практику надання правової допомоги. Клієнти системи БВПД області висловили щиру вдячність працівникам місцевих центрів та адвокатам не лише за якісну правову допомогу, але насамперед, дякували за людяне та небайдуже ставлення до їх проблем, адже питання, які вдалося вирішувати завдяки системі БВПД іноді не вирішувалося роками. Система безоплатної допомоги стала важливим інструментом для захисту прав громадян і допомогла вирішити наболівші питання громад.

На прес-конференції директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий розповів про кількість звернень клієнтів до Регіонального та місцевих центрів, наголосив на позитивній динаміці збільшення їх показників, що підтверджує довіру людей до системи безоплатної правової допомоги. Також Олександр Черчатий поінформував представників ЗМІ про позитивні напрацювання роботи фахівців системи БВПД області, поінформував про пріоритети роботи у поточному році.

У рамках прес-конференції в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак ознайомила журналістів із діяльність органів юстиції області у напрямі впровадження реформ Міністерства юстиції.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners