Система Prozorro працює з затримкою PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 08 грудня 2016, 13:09

Починаючи з 05 грудня 2016 року електронна система публічних закупівель працює зі значною затримкою в опрацюванні документообігу щодо розпочатих процедур закупівлі. Спостерігається затримка в синхронізації даних надсилаємих через електронні закупівельні майданчики з центральною базою даних. Це пов'язано з тим що кінець бюдетного року дуже напружений у закупівельних організацій, які змушені завершувати процедури 2016 року та розпочинати закупівлі на потребу 2017 року. Навантаження на систему дуже значне. Тому ми радимо

для замовників: розраховувати строк для проведення конкурсних процедур (допорогові процедури, відкриті торги) з урахуванням строків для подання учасниками пропозицій предбачених законом з додатковим часом не менше 2 днів (додатково). При оприлюдненні рішень замовника (протоколів щодо визначення переможця, продовження строку розгляду пропозицій, відхилення пропозицій, відміни процедур та інш.) розраховувати строк можливої затримки оприлюднення таких рішень в системі Прозорро не менше ніж на 1 день, або подавати на оприлюднення такі документи зранку в день прийняття рішень. Це забезпечить упередження порушень строків оприлюднення відповідних рішень що передбачені Законом України "Про публічні закупівлі". Звертайте увагу на те що прикріпити рішення інколи не буває достатньо для оприлюднення інформації в системі, так як це необхідно дане рішення підписати ЕЦП (електронно іифровми підписом) після того як дане рішення буде завантажене в центральну базу даних.

Те саме стосується і інших процедур закупівель - переговорної процедури та звіту про укладені договори. Не забувайте, оприлюднення звіту про укладені договори в системі Прозорро відбувається лише після того як буде заведено поєтапно кожен крок даної інформації (інформація про закупівлю, інформація про учасника та його ціну, рішення щодо визначення його переможцем) та, після підкріплення договору, буде накладений ЕЦП.

для учасників: при бажанні подати тендерну (конкурсну) пропозицію, необхідно готувати та подавати свої пропозиції не пізніше ніж за 1-2 дні до завершення строку подання, який визначений в оголошенні щодо проведення конкурсної закупівлі.

Очікується що перевантаження системи буде спостерігатись що до середини лютого 2017 року.

Дана інформація несе лише рекомендативний характер, за для усунення потенційної можливості зриву закупівельного процесу в сфері бюджетних закупівель.

 

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners