Державна реєстрація змін про суб'єкта господарювання – без адмінзбору Друк
Написав Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м.Полтаві   

Мін'юст у листі від 17.11.2016 р. №40211/34053-0-33-16/8 повідомляє, що на сьогодні за держреєстрацію змін до відомостей про юрособу, що містяться в ЄДР (крім внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з юрособою) справляється адміністративний збір у розмірі 0,3 мінімальної зарплати та 0,1 мінімальної зарплати за держреєстрацію змін відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження підприємця.

Водночас Мін'юст нагадує, що з 2 листопада 2016 року діє Закон №1666-VIII, яким внесено зміни до ст. 36 Закону про реєстрацію щодо плати у сфері державної реєстрації. Зокрема, визначено, що адмінзбір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юрособу, фізособу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юрособи, у тому числі змін до установчих документів, пов'язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners