Про декларування валютних цінностей єдинниками Друк
Написав Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м.Полтаві   

Державна фіскальна служба України  у листі від 29.08.2016 р. № 18624/6/99-99-12-02-03-15 нагадує, що суб'єкти підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, щоквартально здійснюють декларування наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

Декларування здійснюється за формою декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, затвердженою наказом Мінфіну від 25.12.95 р. №207.

Пунктом 3 зазначеного Наказу також встановлено декларування валютних цінностей щоквартально у терміни, встановлені для подання квартальної та річної бухгалтерської звітності.

Квартальна або річна фінансова звітність подається підприємствами контролюючому органу в строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток (абз. другий п. 5 Порядку подання фінансової звітності), Податковим кодексом ці строки визначено як календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.

При цьому Наказом №207 не передбачено особливості декларування валютних цінностей, доходів та майна для суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Таким чином, вони також здійснюють декларування наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України, щоквартально.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners