Про ревізії використання бюджетних коштів, виділених на компенсацію підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період, та надання щомісячної адресної допо Друк
Написав Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області   

Під час зазначених ревізій перевіряється і законність призначення, нарахування та виплати усіх видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснювалися і здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів за 2014-2016 роки.

В ході проведення  контрольних заходів досліджуються  факти можливих порушень за інформацією, наданою Міністерством фінансів України за результатами проведеної верифікації соціальних виплат.

На даний час дані верифікації перевірені  в 9-ти районних  органах соціального захисту населення,  які полягали у співставленні інформації з усіх офіційних державних реєстрів, що характеризують соціальний, фінансовий та інші статуси отримувачів різних соціальних допомог з документами, які були надані громадянами для їх призначення. Перевіркою  охоплено  майже 4,5 тис. громадян. Як результат, встановлені  розбіжності  в поданих документах  374 особами, яким призначені та виплачені соціальні виплати   майже на 4,3 млн. грн.

Найбільш  ризиковий контингент щодо законності отримання  соціальних допомог, за даними верифікації,  це  є внутрішньо переміщені особи, які  подавали недостовірну інформацію про наявність у них та членів їхніх сімей на депозитному банківському рахунку коштів розміром понад 10-кратний розмір прожиткового мінімуму,  про наявність у них або членів їхніх сімей житла, розташованого поза межами тимчасово окупованої території, районами проведення АТО та поза населеними пунктами та лінії зіткнення та з інших причин, що обмежує право на отримання  соціальної допомоги, таких осіб  виявлено  256.

Наразі органи соціального захисту  спільно із фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області проводять  роботу щодо відшкодування та  попередження  незаконних виплат бюджетних коштів, а  також з”ясування обставин, підтвердження окремих даних громадян, або скасування, що дає право  на  отримання державних допомог.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners