Про початок роботи Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Друк
Написав Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області   

Державна аудиторська служба України утворена шляхом реорганізації Державної фінансової інспекції України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 266 „Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби України” утворений Північно-східний офіс Держаудитслужби шляхом реорганізації держфінінспекцій у Луганській, Полтавській, Харківській та Сумській областях.

Північно-східний офіс Держаудитслужби з 24 жовтня 2016 року розпочав здійснювати функції та повноваження, визначені положенням про Північно-східний офіс Держаудитслужби та положеннями про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській, Полтавській та Сумській областях.

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області очолює Ірина Салогуб.

Згідно з Положенням про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області основним завданням Управління є реалізація повноважень Північно-східного офісу Держаудитслужби на території Полтавської області.

Контроль спрямований не лише на виявлення фінансових порушень, але й на оцінку ефективності та результативності використання державної власності, надання рекомендацій, як покращити діяльність, аби досягти необхідних для держави результатів із мінімальними затратами ресурсів.

Основна увага Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області спрямована на профілактику порушень фінансової дисципліни та подальший розвиток саме поточного контролю.

У положенні визначено повноваження Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області щодо: здійснення контролю за: цільовим, ефективним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягненням економії бюджетних коштів і результативності в діяльності розпорядників бюджетних коштів; дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів; дотриманням  законодавства про закупівлі; станом внутрішнього  контролю та внутрішнього  аудиту; проведення оцінки управління бюджетними коштами, досягнення  їх економії, стану фінансової і господарської діяльності, ефективності і результативності  в діяльності підконтрольних установ; вжиття  заходів до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства та притягнення  до відповідальності винних осіб.

В Управлінні продовжує діяти телефон довіри (05322) 2-58-02, який забезпечує надійний зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності, збереження таємниці звернення.

За   бажанням  письмове  звернення  можна  надіслати  на    адресу: вул. Шевченка, 1, м. Полтава, 36011.

Висловлюємо вдячність громадянам за повідомлення щодо можливих порушень чинного законодавства при оплаті праці та порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольних підприємств, установ і організацій.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners