Круглий стіл на тему "Практичні аспекти публічних закупівель" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 серпня 2016, 08:51

11 серпня 2016 року у приміщенні Краєзнавчого музею (вул. Конституції, 2, м. Полтава) о 12:00 відбудеться круглий стіл з представниками Департаменту регулювання державних закупівель Мінекономрозвитку і торгівлі України, Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області та Державної фінансової інспектції у Полтавській області на тему "Практичні аспекти піблічних закупівель". Запрошуються усі бажаючі до обговорення спірних питань та практичних аспектів застосування законодавства в сфері публічних (державних) закупівель. Вхід вільний.

Для тих хто не має змоги бути присутнім, але має запитання, - просимо ваші запитання залишати в коментарях до даної статті. За результатами проведення круглого столу вам будуть направлені та додатково оприлюднені відповіді.

Презентаційні матеріали (додаток до круглого столу).

Розрахунок для визначення вартостей в допорогових процедурах закупівель.

 

Коментарі  

 
0 #1 specadieta.com
Thanks designed for sharing such a fastidious opinion, article is pleasant,
thats why i have read it completely
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners