Рекомендації для органів державного казначейського обслуговування та іншим контролюючим органам в сфері державних закупівель щодо використання веб-порталу «Державні закупівлі» PDF Друк e-mail
Субота, 12 березня 2016, 15:01

За чисельними зверненнями представників органів, які здійснюють казначеське обслуговування підприємств та організації та контролюючих органів в сфері державних закупівель нами було розроблено методичний посібник з рекомендаціями та порядком пошуку необхідних документів, які свыдчать про факт проведення процедур закупівель (відкриті торги, запит цінових пропозицій, переговорної процедури закупівлі) на веб-порталі "Державні закупівлі" (www/tender.me.gov.ua).

З метою спрощеного та більш комфортного використання веб-порталом просимо усі установи та організації, які користуються веб-порталом "Державні закупівлі" для пошуку та дослідження процедур не нагромаджувати на вантаження на сервер порталу, та відвідувати його в період з 15:00 до 20:00, так як більша частина замовників по всій Україні, які оприлюднюють інформацію про закупівлі фізично не можуть використовувати (обмежені) можливості веб-порталу.

Нагадуємо що доступ до інформації про закупівлі безкоштовний та відкритий для загального доступу 24 години на добу (окрім періоду ведення регламентних робіт на веб-порталі).

Цікаво знати: з 01 березня 2016 року, уся інформація (оголошення, супровідні документи (ОБГ, ДКТ, ЗЦП, Протокол розкриття, протокл оцінки, т.ін.), окрім річного плану закупівель, оприлюднюються наступного робочого дня після успішного подання (або успішної варифікації) на веб-порталі. Оприлюднення видань відбувається щоденно о 16:00.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners