Прийнято методику визначення середньоринкової вартості автомобілів Друк
Написав Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 року №66 затверджено Методику визначення середньо ринкової вартості легкових автомобілів для цілей їх оподаткування. Відповідно до цієї методики Міністерство економічного розвитку розраховує середньо ринкову вартість автомобіля та щороку до 1 лютого базового податкового (звітного) періоду подає до ДФС інформацію про автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та сереньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, на сьогодні це понад 1 мільйон 34 тисячі гривень.

Крім того, у новій редакції затверджено додатки до Порядку визначення середньо ринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів, затвердженого постановою КМУ від 10.04.2013 року №403, у яких визначаються коефіцієнти коригування ринкової ціни транспортних засобів з урахуванням: строку експлуатації (додаток 1) та різниці між фактичним та нормативним середньорічним пробігом транспортних засобів (додаток 2). Відтепер такі коефіцієнти не залежать від країни – виробника транспортного засобу.

На сайті Мінекономрозвитку за адресою www.me.gov.ua можна отримати інформацію про середньо ринкову вартість автомобіля шляхом введення даних про його марку, модель, рік випуску, тип двигуна, об’єм циліндрів двигуна, тип коробки переключення передач та пробіг.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners