Увага! Оновлено програмне забезпечення Друк
Написав Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє про оновлення безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання звітності» (версія 1.22.0.1 від 18.02.2016 року).

Даний комплект програмного забезпечення встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.22.0.0, при цьому всі персональні довідники та настройки користувача залишаються незмінними.

Оновлення необхідно отримати в Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Полтаві (віконця 1-8), вул. Фрунзе, 155 або на сайті Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua у розділі Електронна звітність/Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners