Кременчуцькі підприємства узгоджували дії під час участі у державних закупівлях Друк
Написав прес-служба Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України   

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України порушила справи проти КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване ШРБУ» та ТОВ «Інвестшляхбуд-4» за ознаками антиконкурентних узгоджених дій.

Як встановило Відділення за результатами досліджень, під час підготовки цінових пропозицій між КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване ШРБУ» та ТОВ «Інвестшляхбуд-4» відбувався обмін інформацією щодо узгодження конкурсних пропозицій:

- у 2014 році на закупівлю робіт щодо капітального ремонту проїзної частини проспекту 50-річчя Жовтня від вулиці Свіштовської до вулиці Радянської Армії в м. Кременчуці;

- у 2015 році - на закупівлю робіт щодо будівництва дороги в мікрорайоні 278 на ділянці від проспекту 50-річчя Жовтня до вулиці Радянської Армії у м. Кременчуці.

Такі дії учасників державних закупівель мають ознаки антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів відкритих торгів.

Розслідування у справах  триває.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners