Полтавський бізнес направив на соціальні виплати більше 1,6 мільярдів гривень ЄСВ Друк
Написав Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

З початку 2015 року платниками міста Полтави сплачено 1 мільярд 618 мільйон гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі у вересні – 54 мільйони гривень.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Державний та місцевий бюджети наповнюються стабільно та в повній мірі

За січень-серпень 2015 року до державного бюджету від платників      м. Полтави надійшов 1 мільярд 403 мільйони гривень податкових платежів.

До місцевого бюджету податковою інспекцією м. Полтави за 8 місяців поточного  року мобілізовано більше 648 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили 523,6 мільйонів гривень, що на 66,2 мільйонів гривень більше за відповідний період минулого року.

Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету на 11,9 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року зросла сплата єдиного податку та склала 61,6 мільйонів гривень. Із цієї суми суб'єктами господарювання – фізичними особами сплачено 46,4 мільйонів гривень єдиного податку, решту 15,2 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи.

Сплата податку на доходи фізичних осіб у січні – серпні 2015 року  склала 323,4 мільйони гривень, що становить 61,7% в загальній сумі надходжень міського бюджету.

На обліку в Державній податковій інспекції у м. Полтаві перебуває 13761 платник земельного податку  та 2755 платників орендної плати за землю, які у 2015 році сплатили до бюджету міста понад 71 мільйон гривень  земельного податку та орендної плати.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners