Організація роботи навчальних закладів, розташованих на території проведення АТО та оплати праці працівникам таких закладів Друк
Написав Полтавське міське управління юстиції   

З метою організації роботи навчальних закладів, розташованих на території проведення антитерористичної операції Міністерством юстиції України вжито ряд заходів. Зокрема, за ініціативи Міністерства юстиції України Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 27 серпня 2014 року №758 «Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій та Луганській областях», яким унормовано питання щодо зарахування студентів (аспірантів) вищих навчальних закладів зазначених регіонів як таких, що тимчасово допущені до занять в інших вищих навчальних закладах України.

Особа, яка скористалась правом щодо тимчасового допуску до занять у вищому навчальному закладі, що розташований за межами Донецької або Луганської області має статус студента (аспіранта) того вищого навчального закладу, у якому цей студент (аспірант) навчається на постійній основі.

Роз’яснення щодо питань організації навчального процесу в 2014/15 навчальному році у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, розташованих на території проведення антитерористичної операції та оплати праці працівникам таких закладів, Міністерством освіти і науки розміщено на офіційному Веб-сайті (лист МОН від 19.08.2014 №1/11-13277 від 01.09.2014 № 1/9-440, від 04.09.2014 №443 (http://www.mon.gov.ua/ua/hotline)).

Крім цього, зважаючи складну суспільно-політичну ситуацію на сході України та продовження збройного конфлікту на території Донецької та Луганської областей, з метою збереження життя та здоров’я громадян України а також забезпечення конституційного права кожного на належні, безпечні і здорові умови праці (у тому числі), окремі вищі навчальні заклади Донецької та Луганської областей переведено до інших регіонів. Зокрема, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського  переведено до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – до м. Сєвєродонецьк Луганської області, Донецький національний технічний університет – до м. Красноармійськ, Луганський національний університет імені Т.Г. Шевченка – до м. Старобільськ Луганської області, Донецький національний університет – до м. Вінниця, Донецький юридичний інститут МВС – до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області,  Луганський національний аграрний університет – до м. Харків, Луганський державний медичний університет – до м. Рубіжне, Луганський державний університет внутрішніх справ – до м. Сєвєродонецьк Луганської області.

На сьогодні здійснюються заходи щодо організації освітнього процесу у зазначених вищих навчальних закладах та забезпечення фінансування у повному обсязі.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners