У пасажира потягу транспортні міліціонери виявили наркотики Друк
Написав Наталія Сайкіна, помічник начальника ЛВ на ст. Полтава по взаємодії з громадськістю та ЗМІ   

Перевіряючи порядок під час слідування потягу правоохоронці в одному з вагонів виявили чоловіка, який почав нервувати побачивши міліціонерів. На запитання, чи є в нього заборонені речі він почав щось ховати в сумці. Як згодом з’ясувалось, у сумці знаходився поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження зеленого кольору у висушеному та подрібненому стані зовні схожу на наркотичну речовину «конопля», вагою близько 100 грам.

Власник сумки, 45-річний мешканець Полтавської області, пояснив, що вилучена в нього речовина є марихуаною, яку він вирвав у лісосмузі та вирішив її оставити для особистого вживання.

Наразі речові докази направлено на експертизу. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

Санкція даної статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Досудове слідство триває.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners