Обман Друк
Написав Помічник начальника відділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці, Н.О. Сайкіна   

Майже 2 місяця працівники лінійного відділу на станції Полтава розшукували зловмисника, який скоїв грабіж відносно жінки на станції Миргород. Оперативники перевіряли різну інформацію, та підозрюваних , але те що виявили під час розслідування здивувало всіх.

В квітні 2014 року 52 річна громадянка України мешканка Миргородського району звернулась до Миргородського МРВ УМВС України в Полтавській області, та повідомила, що відносно неї невідомою особою було скоєно злочин, а саме чоловік пограбував жінку поблизу станції Миргород забравши в неї гроші та мобільний новій телефон. Саме з цією заявою жінка звернулась до міліції з проханням розшукати та повернути їй майно.

По даному факту Миргородським МРВ УМВС України в Полтавській області було розпочато кримінальне провадження за ст. 186 ч. 1 КК України «грабіж» матеріали для подальшого розслідування були направлені до Лінійного відділу на станції Полтава.

Працівники Лінійного відділу провели ретельну перевірку по даному факту, перевірялися особи які б могли бути причетними до скоєння даного злочину. Але після ретельної перевірки з’ясувалось, що у потерпілої ніколи не було банківської картки «Райффайзен Банк Аваль», з грошима в сумі 1000 грн. та мобільного телефону «Самсунг».

Досудовим розслідуванням встановлено, громадянка будучи попередженою про кримінальну відповідальність за ст. 384 КК України, «за дачу завідомо неправдивих показань», була допитана в якості потерпілої, і надала неправдиві показання щодо вчинення відносно неї злочину.

З невідомих причин потерпіла надала неправдиві свідчення неправомірно повідомила про злочин і таким чином з потерпілої перетворилася на підозрювану. Під час спілкування жінка ледве стримувала сальзи на очах і дуже каялась у скоєному, бо розуміла скільки роботи додала людям, а ще вона повідомила слідчим, що в усьому винна горілка, якби не ОКОВИТА то ні колиб такого не на балакала на тверезу голову.

Своїми діями вона вчинила злочин, передбачений ст. 383 ч. 1 ст. 384 ч. 1 КК України. «Завідомо неправдиве показання свідка чи потерпілого або завідомо неправдивий висновок експерта під час провадження дізнання, досудового слідства, дані діяння - караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років» рішення прийме суд.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners