Міська податкова інспекція запобігає виплаті зарплати в «конвертах» Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, які істотно впливають на майбутнє громадян, тому легалізація доходів – є одним з пріоритетних напрямків роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві.

Так, 26 липня 2013 року в приміщенні ДПІ було проведено чергове засідання робочої групи з координації діяльності в напрямку легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві ГУ Міндоходів у Полтавській області Віктора Книша.

На засідання групи були запрошені суб’єкти господарської діяльності, які виплачують своїм працівникам заробітну плату в розмірі, нижчому за законодавчо встановлений. З такими працедавцями проводиться індивідуальна роз’яснювальна робота і завдяки цьому перерахування до бюджету збільшились на 339 тис. грн.

Також ефективним методом викриття «тіньової» зарплати є проведення контрольно-перевірочної роботи, результатом якої є донарахування за 7 місяців 2013 року податку на доходи фізичних осіб у сумі 1023,1 тис. грн. На сьогодні до бюджету сплачено 892,8 тис. грн.

Під час засідання Віктор Книш зазначив: «Тіньова зайнятість не відповідає довгостроковим інтересам працедавців. Вона зменшує трудову активність, знижує продуктивність праці, формуючи тим самим негативний імідж працедавця, позбавляє його можливості вимагати від працівника виконання належної роботи, правил внутрішнього розпорядку, тощо»

Державна податкова інспекція у м. Полтаві ще раз нагадує громадянам, що зарплата в «конвертах» –  це майбутнє без гарантій і упевненості! Необхідно вже зараз поклопотатися про своє «завтра» і не погоджуватися на отримання нелегальної заробітної плати. Ваше право – нести в свої сім'ї добробут і спокій, отримувати певні соціальні гарантії.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners