Новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

З 1 січня 2013 року розпочато підключення РРО до Системи зберігання і збору даних з метою подання суб'єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до Міндоходів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку. З 1 липня 2013 року до користувачів касової техніки у разі неподання до органів Міндоходів звітності з РРО дротовим  або бездротовим каналами зв'язку повинні були застосовуватись фінансові санкції  у розмірі 170 грн. відповідно до ст.17 Закону про РРО.

21 червня 2013 року Верховна Рада України ухвалила Закон щодо відстрочення настання відповідальності з 1 липня 2013 року на 1 січня 2014 року. Закон набрав чинності 14 липня 2013р.

Крім того, наказом Міндоходів України від 08 липня 2013р. №249 затверджено в новій редакції Державний реєстр РРО. Він складається з двох частин: перша містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах Міндоходів України, друга – перелік моделей, строк первинної реєстрації яких закінчився.

У Державному реєстрі РРО наведено інформацію щодо кожної моделі РРО: назву, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування заявника та виробника, строк первинної реєстрації в органах Міндоходів України, дату та номер рішення про включення до Державного реєстру та сферу застосування відповідного РРО.

Наказом №249 доповнено перелік версій програмного забезпечення моделей реєстраторів, що забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів України. Оновлений реєстр РРО розміщено на сайті журналу «Вісник податкової служби України» за адресою www.visnuk.com.ua.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners