Справляння збору за провадження діяльності у сфері розваг Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Відповідно до пп. 14.1.46 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України діяльність у сфері розваг – господарська діяльність юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, яка полягає у проведенні лотерей, а також розважальних ігор, участь у яких не передбачає одержання її учасниками грошових або майнових призів (виграшів), зокрема більярд, кегельбан, боулінг, настільні  ігри, дитячі відеоігри тощо.

У разі провадження діяльності у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей) суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), їх відокремлені підрозділи є платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності та отримують у встановленому порядку торгові патенти (ст. 267 Податкового кодексу України).

Винятком є проведення комп’ютерних і відеоігор. Відповідно до пп. 267.1.2 п. 267.1 ст. 267 вищезазначеного Кодексу не є платниками збору за провадження діяльності у сфері розваг суб’єкти господарювання, які провадять комп’ютерні та відеоігри. Водночас слід зазначити, що на діяльність у сфері комп’ютерних і відеоігор з отриманням призів та виграшів поширюються норми Закону №1334.

Також згідно з п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу звільнено від обов’язку нарахування та сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності платників єдиного податку.

Торговий патент для здійснення діяльності у сфері розваг придбавається для кожного окремого грального місця. Якщо окреме гральне місце має декілька незалежних гральних місць, торговий патент придбавається окремо для кожного з них.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners