Відповідальність за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску приватними підприємцями Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати за себе єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Суми єдиного внеску, своєчасно не нараховані або не сплачені у строки, встановлені Законом України від 08.07.2010р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», вважаються недоїмкою.

За несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску до платників застосовується штраф у розмірі 10% своєчасно не сплачених сум (п.2 ч.XI ст.25 Закону про ЄСВ). Крім того, на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1%  суми недоїмки за кожний день прострочення платежу (ч.Х ст.25 Закону про ЄСВ).

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners