У представників бізнесу з’явиться додатковий час, аби встановити касові апарати з електронною стрічкою Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що Законом України №357-VII відповідальність за неподання в електронному вигляді звітності по РРО перенесено на 1 січня 2014 року.

Для приєднання касових апаратів до « електронної стрічки» є два шляхи. Підприємцям необхідно або придбати касові апарати нового покоління, які створюють контрольну стрічку в електронній формі і містять вбудовані модеми, або доопрацювати наявні касові апарати, придбавши необхідні модеми для підключення РРО до мережі Інтернет. У будь-якому випадку, представникам бізнесу необхідно звертатися до сервісних центрів обслуговування РРО.

Також, наказом Міністерства доходів і зборів України від 08.07.2013р. №249 Державний реєстр РРО затверджено у новій редакції. У першій частині реєстру визначені реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації. Тобто моделі зазначених реєстраторів можуть продаватися та використовуватися у роботі підприємців. До другої частини реєстру віднесено моделі, первинна реєстрація яких заборонена. Це ті апарати, які раніше перебували у використанні платників, однак вже переважно не випускаються виробниками касової техніки. Наказ Міндоходів України від 04.06.2013р. №144 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» визнано таким, що втратив чинність. Оновлений реєстр РРО розміщено на сайті журналу «Вісник податкової служби України» за адресою www.visnuk.com.ua.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners