Щодо справляння акцизного податку Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Справляння акцизного податку регламентується розділом VI Податкового кодексу України. Акцизний податок – це непрямий податок на окремі товари (продукцію), які визначені законодавством як підакцизні, що включається до ціни цих товарів (продукції) і оплачується покупцем.

Цей податок встановлюється на високорентабельну продукцію. Особливістю є його яскраво виділена регулююча функція: коригування попиту і пропозиції при підвищенні ціни товару за рахунок включення до неї акцизного податку.

На обліку в Державній податковій інспекції м. Полтави перебувають 7 платників акцизного податку, які є виробниками підакцизної продукції (алкогольних виробів, пива, скрапленого газу). З них 5 – юридичних осіб та 2 - фізичні особи  підприємці. За 7 місяців 2013 року ними задекларовано та сплачено до Державного бюджету даного податку на суму 17523,8 тис. грн., що більше на 3355,1 тис.грн.  за показники минулого року.

Держава акумулює кошти, одержані від сплати акцизного податку, і використовує їх на фінансування соціальних та інших програм.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners