Тендерний центр

Як правильно провести тендер (конкурсну закупівлю)?

Що треба робити для того щоб перевірка Державною фінансовою інспекцією пройшла без порушень?

Як знайти досвідчених та надійних учасників процедури закупівлі?

Що саме забеспечить безупинну поставку товарів, робіт чи послуг?

В багатьох випадках при проведенні тієї чи іншої закупівлі на товари Замовник стикається з питаннями які зовсім не відповідають його головним  обовязкам, а тим паче знанням щодо тонкощів у регулюванні державними закупівлями на своєму підприємстві. Тим паче, якщо предметом закупівлі є, наприклад, продукти харчування, без яких дитячий садок не має можливості проіснувати навіть одного дня. А лікарня без препаратів медичного призначення не зможе в повному обсязі подбати про людину, яка прибула у важкому стані. З одного боку річ незначна, але що трапиться коли товарів особливої необхідності не вистачає і часу на придбання їх обмаль.

На ці та багато інших запитань досвідчений персонал консалтингової групи "Сонатта" з метою допомоги та роз'яснення принципів регулювання на ринку державних закупівель проводить консультації з планування конкурсних закупівель та дотримання вимог чинносго законодавства.

Для отримання довідок з питань державних закупівель завітайте в розділ Контакти або отримайте онлайн консультацію не відходячи від свого комп'ютера.

 

Завжди раді допомогти Вам!

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners