Затверджено інформаційні картки адміністративних послуг Друк
Написав Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві   

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє: органи Міністерства доходів і зборів України надають платникам податків адміністративні послуги на безоплатній основі (видача свідоцтв, патентів, довідок та ін.), а також деякі платні послуги (видача ліцензій на виробництво спирту, продаж алкогольних та тютюнових виробів).

З метою підвищення  якості обслуговування платників податків та на виконання Закону України від 06.09.12 № 5203-VI „Про адміністративні послуги”, Міністерством доходів і зборів України наказом від 14.06.13 №161 затверджено  Інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються Міндоходів України та його територіальними органами.

Інформаційні картки запроваджено на кожну адмінпослугу; в них міститься інформація щодо реквізитів суб’єкта, який надає послугу, переліку документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядку та способу їх подання, платності або безоплатності адмінпослуги, розміру та порядок внесення плати; строків надання послуг та можливих способів отримання результату тощо.

Інформаційні картки адмінпослуг оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндоходів www.minrd.gov.ua та сайті Головного управління Міндоходів у Полтавській області www.poltava.minrd.gov.ua. Також платники податків, які перебувають на обліку в  Державній податковій інспекції у м. Полтаві, можуть отримати відповідну інформацію у приміщенні Центру обслуговування платників податків  за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155).»

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners