Попередній запис – через Інтернет Друк
Написав Реєстраційна служба Полтавського міського управління юстиції   

З метою створення комфортних умов для обслуговування громадян на веб-сайті реєстраційної служби головного управління юстиції в Полтавській області  (http://www.just.gov.ua/) запроваджений новий сервіс — попередній запис на прийом у реєстраційну службу Полтавського міського управління юстиції для подачі документів на державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

Можливість скористатися сервісом мають всі громадяни та юридичні особи. Не виходячи з дому чи з робочого місця кожен має можливість вибрати зручний час для подачі документів на державну реєстрацію речових прав на нерухомість. Послуга надає можливість записатися на прийом у реєстраційну службу Полтавського міського управління юстиції на протязі робочого тижня. Окрім цього, під час запису на прийом відвідувачі веб-сайта можуть ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання бажаної послуги, зразками заяв. Також, додатково можливо отримати кваліфіковану консультацію безпосередньо в приміщенні реєстраційної служби за адресою м. Полтава, вул. Сапіго, 6, каб.6.

Завдяки спільним зусиллям керівництва Укрдержреєстру та Головного управління юстиції у Полтавській області введення відповідних інтернет-послуг стало черговим кроком на шляху формування європейського підходу до обслуговування громадян і надає можливість максимально спростити процес прийому громадян органами державної реєстрації прав і заощадити їхній вільний час, підкреслив начальник реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції Казак Микола Володимирович.

Довідково. Даною послугою попереднього запису на прийом у реєстраційну службу Полтавського міського управління юстиції з 04.06.2013р. вже скористалося понад 220 осіб.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners