Зміна в роботі реєстраційної служби. Друк
Написав Начальник реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції, Казак М.В.   

16.10.2012р. Верховною радою України було прийнято Закон України №5461 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства юстиції, Міністерства культури, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства)», відповідно до якого функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передаються від міськвиконкомів і райдержадміністрацій до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців з 01.07.2013р.

У зв’язку з цим з 01.07.2013р. функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передаються від управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виконавчого комітету Полтавської міської ради до відділу державної  реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції.

Таким чином функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з 01.07.2013р. передаються від виконавчого комітету Полтавської міської ради до реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції. Місцезнаходження державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців залишиться незмінним: м. Полтава, вул Жовтнева, 36, кабінети 23-24; тел. 56-97-40, 56-29-87.

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners