Лист №3302-04/6012-07 від 20.02.2012 Друк

Органи державної влади, органи

влади АР Крим, органи місцевого

самоврядування, інші органи,

установи, організації, підприємства

 

Щодо змін внесених до наказу

Міністерства економіки України

від 26.07.2010 № 922

 

З 17 лютого 2012 року набув чинності наказ Мінекономрозвитку від 27.12.2011 № 428 “Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 26.07.2010 № 922” (далі – Наказ), яким унесено зміни до форм  документів у сфері державних закупівель та інструкцій щодо їх заповнення, затверджених наказом Міністерства економіки України від 26.07.2010 № 922 “Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель”, шляхом їх викладення у новій редакції.

Водночас згідно інформації ДП “Зовнішторгвидав України”, яке забезпечує інформаційне наповнення веб-порталу Уповноваженого органу  у сфері закупівель та видання офіційного друкованого видання з питань державних закупівель , наразі відбувається технічне переформатування веб-порталу у зв’язку з набранням чинності Наказу.

Враховуючи той факт, що статтею 10 Закону України “Про здійснення державних закупівель” (далі - Закон) визначена необхідність публікації низки документів, форма яких затверджується Наказом та з метою уникнення суперечностей, які можуть виникнути під час подання, передбаченої Законом інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель, Мінекономрозвитку повідомляє наступне.

Інформація, прийнята у встановленому порядку ДП “Зовнішторгвидав України” для публікації/оприлюднення до набрання чинності Наказом опубліковується/оприлюднюється за формами, які діяли до набрання чинності Наказом.

З дати набрання чинності Наказу підготовка замовниками всієї інформації про закупівлю, яка згідно Закону підлягає оприлюдненню і публікації, здійснюється за формами, затвердженими Наказом.

При цьому до завершення технічного переформатування веб-порталу Уповноваженого органу (про що Мінекономрозвитку повідомить додатково), після набрання чинності Наказом замовник подає ДП “Зовнішторгвидав України” інформацію, яка відповідно до Закону підлягає і публікації, і оприлюдненню, за формами згідно з наказом Мінекономіки від 26.07.2010 № 922 у редакції, що діяла до дати набрання чинності Наказом.

Органам Державної казначейської служби України (обслуговуючим банкам), правоохоронним та контролюючим органам врахувати інформацію зазначену у цьому листі під час виконаннями ними функцій передбачених Законом.

 

Заступник директора департаменту

державних закупівель та державного

замовлення Міністерства економічного

розвитку і торгівлі України О. С. Власов

 

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners