Лист 3305-07/4911-07 від 13.02.2012 Друк

Органам державної влади, органам влади АР Крим,

органам місцевого самоврядування, іншим органам,

установам, організаціям, підприємствам

 

Щодо заповнення річного плану

 

У зв’язку з початком нового бюджетного періоду Мінекономрозвитку нагадує замовникам про необхідність складання річних планів закупівель на 2012 рік.

Згідно з частиною першою статті 4 Закону України „Про здійснення державних закупівель” (далі – Закон) закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти здійснюється відповідно до річного плану, який складається та затверджується комітетом з конкурсних торгів. Річний план та зміни до нього  надсилаються Державному казначейству України, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження.

Форма річного плану та Інструкція щодо його заповнення  затверджена наказом Мінекономіки 26.07.2010 № 922 „Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель”(далі – Інструкція).

Пунктом 1 Інструкції визначено, що річний план закупівель (далі – річний план) складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше за суми, зазначені у частині першій статті 2 Закону.

У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, який складається в довільній формі.

Пунктом 2 Інструкції передбачено, що колонки 1, 3-7 є обов'язковими для заповнення, інші колонки заповнюються залежно від особливостей організації роботи комітету з конкурсних торгів та джерел фінансування закупівлі. Такий річний план надсилається  до Мінекономрозвитку, у строки передбачені статтею 4 Закону.

При оприлюдненні річного плану на власному веб-сайті замовника колонки 4 і 7 не заповнюються.

Відповідно до вимог пунктів 3, 4 та 25 частини 1 статті 8 Закону, функціями Уповноваженого органу є моніторинг державних закупівель, ведення обліку закупівель шляхом збирання інформації про заплановані закупівлі та результати процедури закупівель і вжиття заходів щодо забезпечення ефективного та раціонального використання державних коштів, максимальної їх економії при здійсненні державних закупівель.

Враховуючи викладене та у зв’язку з початком нового бюджетного періоду просимо скласти  річні плани закупівель на 2012 рік відповідно до Інструкції  та надіслати їх у друкованому та електронному вигляді  до Мінекономрозвитку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у строки, передбачені Законом.

 

Директор департаменту державних

закупівель та державного замовлення О. В. Аніпко

 

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners