Про нас

Приватне підприємство "Сонатта" було засноване в 2011 році, для забеспечення правової підтримки юридичних та фізичних осіб в Україні та за її межами.

З метою більш доскональної та ефективної роботи на базі ПП "Сонатта" започатковано Консалтингову групу "Сонатта", до складу якої входять досвідчені юристи, адвокати, фінансисти, аналітики, статисти, радники депутатів, провідні лікарі та спеціалісти в будівельній, харчовій, промисловій сферах.

Основні сфери діяльності ПП "Сонатта":

- Видавництво (ЗМІ)

- Консультування з питань комерційної діяльності та керування (консалтинг)

- Державні закупівлі

Наш дивіз: STABILITAS. FIDUCIA. PROGRESSUS. (лат. Стабільність. Довіра. Прогрес.)

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

Про редакцію

Інформаційно-аналітичної газети „Бізнес-ера”

Редакція інформаційно-аналітичної щомісячної газети «Бізнес-ера» діє згідно Положення про редакцію згідно установчих документів засновника та є структурним підрозділом ПП „Сонатта”.

Інформаційно – аналітичний щомісячник «Бізнес-ера» зареєстрований

23 березня 2011 року свідоцтво про державну реєстрацію ПЛ №945-202 Р.

Редакція є структурним підрозділом ПП «Сонатта» та керується у своїй роботі Положенням про газету «Бізнес ера».

Головний редактор. Ремига  (Карюк) Світлана Володимирівна

Карюк (Ремига) Світлана – Член спілки журналістів України, автор та ведуча економічно-юридичного радійного проекту „Щоденник підприємця” (заснований у 2001 році) на радіо „Ваша хвиля” ОДТРК „Лтава” (є позаштатним кореспондентом ОДТРК „Лтава”). „Проект „Щоденник підприємця” посів 3 місце у 1 – му конкурсі „Золотий кадуцей” за підвищення податкової культури та юридичної освіти населення області”, має почесні грамоти та подяки. Є режисером  Всеукраїнського конкурсу „Кращі установи на ринку державних закупівель”. Має спеціальну журналістську, режисерську освіту із відзнакою. Закінчила Полтавський Педагогічний Університет факультет філології; Полтавську аграрну академію факультет «Бухгалтерського обліку і аудиту”.

Член спілки журналістів із  травня 1999. Із серпня 1999р. власкор міського щотижневика «Квартал», із вересня 2000 власкор газети «Підприємця та бухгалета». У травні 2000 року засновує  авторський прсвітницько юридично-економічний проект на радіо «Ваша хвиля» «Щоденник підприємця»по серпень 2008р., із травня 2003р.  – головний редактор рекламно-інформаціного бюлетеня «Навігатор». Із червня 2007 по грудень 2013 року року є редактором щомісячної – юридично - просвітницької газети «Правоий вісник».

Під час керування Ремиги (Карюк) Світлани Володимирівни  Бюлетень «Навігатор» стає є переможцем другого, третього та четвертого всеукраїнських конкурсів „Кращі установи на ринку державних закупівель 2004, 2005, 2006” у номінації „Краще інформаційне видання на ринку державних закупівель 2004, 2005, 2006.” Має подяки та почесні грамоти. Редакція бюлетеня „Навігатор” тісно і плідно співпрацювала із такими структурами: Головним управлінням економіки Полтавської ОДА, Головним фінансовим управлінням Полтавської ОДА, центром громадських зв’язків УМВС у Полтавській області, управлінням Державного казначейства у Полтавській області, контрольно-ревізійним управлінням у Полтавській області, міським центром зайнятості м. Полтави,  управлінням  Міністерства  охорони  здоров’я в облдержадміністрації, Фондом державного майна України, управлінням освіти і науки у облдержадміністрації, Полтавським територіальним управлінням державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Полтавською митницею, податковою інспекцією у м. Полтава, державною податковою адміністрацією у Полтавській області, прокуратурою Полтавської області, Полтавським обласним відділенням фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Антимонопольним комітетом України Полтавського обласного територіального відділення, Полтавським міським управління Юстиції, Полтавським Головним управлінням юстиції.

Завдяки тісній співпраці з вищезазначеними організаціями, інформативність стала основною характеристикою рекламно-інформаційного бюлетеня „Навігатор”. Підтвердженням того, що інформація, вміщена на шпальтах бюлетеня, знаходить свого споживача є те, що на адресу редакції надходять листи від широкого загалу читачів. На запитання, що турбують наших дописувачів, дають відповіді провідні спеціалісти України та Полтавщини: податківці, юристи, аудитори, представники фондів соціального страхування, пенсійного фонду, КРУ, казначейства, митниці, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Жодне, запитання не залишиться без відповіді, а спеціалісти - без реклами. Для встановлення тісного контакту та зворотнього зв’язку із читачем „Навігатор” проводить „гарячі лінії” та „круглі столи” із провідними фахівцями різних служб, установ та організацій міста й області.

Про зміни, що сталися у законодавстві, та як вони впливають на життя пересічних громадин; про те, як захистити власні права та інтереси можна було дізнатися на сторінках бюлетеня, котрий є надійним провідником у складних лабіринтах наших законів.

Щоб донести вчасно потрібну інформацію та охопити більшу кількість читацького кола, свого часу було створено спецвипуск бюлетеня „Креатив”, що розповсюджується безкоштовно тиражем 1000 по офісах фірм, на підприємствах міста, через мережу філіалів АБ „Полтава-Банк” по місту та області. Основний випуск номера бюлетеня виходить два рази на місяць, кожної другої та четвертої середи місяця, розповсюджується  по передплаті, а із 2010 року виходив щомісяця.

Не дивлячись на досить велику кількість професійних всеукраїнських видань, які до речі коштують досить недешево у порівнянні з „Навігатором”, він завоював свою читацьку аудиторію серед підприємців, професійних економістів, бухгалтерів, керівників установ та організацій, а зокрема операторів тендерного ринку. А для незахищених верств населення, перед якими особливо гостро стоїть проблема захисту власних прав, адже не кожен має змогу звернутися за професійною юридичною консультацією чи допомогою до фахівців відповідних сфер діяльності, зокрема, адвокатів, став чи не єдиним джерелом інформації (завдяки створенню безкоштовного спецвипуску), і, відповідно, інформація на шпальтах бюлетеня повинна допомогти вирішити вище зазначені проблеми.

Метою широкого оперативного та регулярного інформування громадськості нашої області, соціально важливі та резонансні питання роз’яснення норм чинного законодавства постійно висвітлюються завдяки кропіткій праці редакції „Навігатора”.

Під її керівництвом до бюлетеня „Навігатор” створюються безкоштовні юридичні теки: „Бібліотека молодої мами”, „Потрібно знати”, „Підприємцю на допомогу”, „Фермеру на допомогу”,  „Юридична скринька”. Дані теки покликані підвищити правовий рівень  освіти населення регіону, привернути увагу, мешканців регіону до проблем сплати податків, вихованню податкової культури.

Краще про нас знають наші кліенти:

(карта міст України, які про нас знають, та раді з нами співпрацювати (станом на травень 2013р.))

карта України

 

 
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners