Добровільне медичне обстеження наречених Друк
Середа, 11 жовтня 2006, 08:00

Шлюб це важливий крок в житті людини. До такої події слід віднестися, з відповідальністю та зваженістю, адже поєднання двох закоханих у шлюбі несе за собою створення повної сім’ї. Від того, наскільки відповідально наречені віднесуться до цього питання, від їх турботи про себе, та про здоров’я своїх майбутніх дітей , залежить чи проходитимуть молоді люди медичне обстеження чи ні.

 
У першому півріччі податківці зібрали податків на суму більш ніж 7,8 млрд. грн. PDF Друк e-mail
Середа, 20 липня 2011, 00:00

За результатами роботи регіональних податкових органів Полтавська область впевнено почала нинішній рік, стабільно виконуючи завдання по наповненню, як державного так і місцевих бюджетів. Завдяки відповідним організаційним заходам, які проводились фахівцями податкової служби та партнерським стосункам із провідними платниками податків області в першому півріччі поточного року на Полтавщині забезпечено збір податків до бюджетів усіх рівнів в обсязі 7 млрд. 853 млн.грн., або з приростом до минулорічного рівня майже на 45%.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 липня 2011, 13:20
 
За 1 півріччя 2011 р. відшкодовано фінансових втрат майже на 41 млн.грн. PDF Друк e-mail
Середа, 06 липня 2011, 00:00

Контрольно-ревізійне управління в Полтавській області за перше півріччя 2011 року забезпечило відшкодування втрат державних ресурсів на суму 40,8 млн грн., з них державних ресурсів 22,0 млн грн та комунальних – 13,5 млн грн.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 липня 2011, 13:22
 
Тендерний центр PDF Друк e-mail

Як правильно провести тендер (конкурсну закупівлю)?

Що треба робити для того щоб перевірка Державною фінансовою інспекцією пройшла без порушень?

Як знайти досвідчених та надійних учасників процедури закупівлі?

Що саме забеспечить безупинну поставку товарів, робіт чи послуг?

 
Допомога по безробіттю PDF Друк e-mail
Середа, 07 липня 2004, 11:54

1. Яким чином призначається допомога по безробіттю особам, які згідно запису в трудовій книжці звільнилися з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин згідно зі ст. 38 КЗпП, але після цього вони виконували роботи за цивільно-правовим договором (більш як 26 тижнів) зі сплатою страхових внесків на випадок безробіття?

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення" розширено коло застрахованих осіб, зокрема, застрахованими особами визначено осіб, які виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами.

Останнє оновлення на Середа, 20 липня 2011, 15:28
 
«ПочатокПопередня1112131415161718НаступнаКінець»

Сторінка 18 з 18

Присутні

На даний момент 53 гостей на сайті
English Czech Danish French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Latvian Ukrainian

Бізнес ЕРА

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

Правовий Вісник

VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners